Сікіринська Діана Олегівна

Сікіринська Діана Олегівна, закінчила Тернопільський державний медичний університет імені І.Я. Горбачевського за спеціальністю лікувальна справа у 2009 році з відзнакою.

В 2009-2011 роках навчалася в інтернатурі за спеціальністю «Анестезіологія» на базі КЗ ТОР «Тернопільська обласна клінічна лікарня» м. Тернополя.

З 2011-2013 роках навчалася у клінічній ординатурі при Тернопільському державному медичному університеті ім. І.Я. Горбачевського МОЗ України і закінчила повний курс за спеціальністю « Анестезіологія»

З 2013 по 2015 рік працювала на посаді асистента кафедри хірургії з анестезіологією № 2 ДВНЗ «Тернопільський державний медичний університет імені І.Я. Горбачевського МОЗ України».

З 2015 року по даний час працюю на посаді асистента кафедри анестезіології та інтенсивної терапії ДВНЗ «Тернопільський державний медичний університет імені І.Я. Горбачевського МОЗ України».

Проводжу консультативну та лікувальну роботу на базі відділення інтенсивної терапії КЗ ТОР «Тернопільська університетська лікарня».

В квітні 2018 року пройшла передатестаційний цикл за спеціальністю «Анестезіологія» на базі ДВНЗ «Тернопільський державний медичний університет імені І.Я. Горбачевського МОЗ України».

Автор 24 наукових робіт , 2 Патентів України на корисну модель.