Чепіль Іванна Володимирівна

Чепіль Іванна Володимирівна закінчила Тернопільську державну медичну академію імені І.Я. Горбачевського у 2000 р. за спеціальністю „Лікувальна справа”. З серпня 2000 по січень 2002 року проходила інтернатуру на базі Тернопільської міської лікарні швидкої допомоги №1 та одночасно навчалась у магістратурі на кафедрі факультетської хірургії Тернопільського державного медичного університету ім. І.Я.Горбачевського, останню закінчила з відзнакою. З лютого 2002 по серпень 2002 р. працювала лікарем хірургом у відділенні хірургії Тернопільської міської лікарні швидкої допомоги №1. З вересня 2002 р. по 2004 р. навчалась у клінічній ординатурі на базі кафедри факультетської хірургії Тернопільського державного медичного університету ім. І.Я.Горбачевського.

Кандидат медичних наук з 2005 року. Дисертація на тему “Кріокорд – С в комплексному лікуванні хворих на гострий деструктивний панкреатит та гнійно-септичні ускладнення” Диплом ДК № 031569 від 15 грудня 2005 року, протокол № 24-09/7.

З 6 вересня 2004 року – асистент кафедри хірургії з анестезіологією та урологією. 3 травня 2009 року працює на посаді асистента кафедри хірургії з анестезіологією №2. Чепіль І.В. має 36 публікації, з них після захисту кандидатської дисертації опубліковано 20 друкованих праці. За останні 5 років опубліковано 19 наукових та навчально-методичних роботи. Один патент на винахід. Є співавтром підручника „Анестезіологія, реаніматологія та інтенсивна терапія” англійською мовою. На сьогоднішній день – доцент кафедри хірургії з анестезіологією №2 Тернопільського державного медичного університету ім. І.Я.Горбачевського, на кафедрі виконує обов”язки завуча кафедри. Стаж педагогічної роботи – 15 років.

Доц. Чепіль Іванна Володимирівна досліджувала особливості характеру і направленості імунологічних порушень (клітинного, гуморального імунітету) і рівня ендогенної інтоксикації, видовий склад мікрофлори та її чутливість до антибіотиків у хворих на гострий деструктивний панкреатит та гнійно-септичну інфекцію. Вона установила прогностичні критерії перебігу гнійно-септичних захворювань в залежності від характеру клініко-імунологічних змін та розробила і впровадила у клінічну практику схему імунокорекції в комплексному лікуванні хворих на гострий деструктивний панкреатит та гнійно-септичну інфекцію застосуванням фетоплацентарного комплексу "Кріокорд-С".

У творчому доробку доц. Чепіль І.В. понад 50 наукових праць, три патенти, навчальний посібник. Наукові інтереси: гнійно-септичні захворювання шлунково-кишкового тракту; імунологія; анестезіологія в абдомінальній хірургії; провідникові методи анестезій.